שמים סוף למזיקים באחריות!

חברת 'דוקטור ג'וק' הוקמה בשנת 1988 והיום הינה מן החברות המובילות בארץ בתחום ההדברה.

חברת 'דוקטור ג'וק' מספקת שירותי הדברת מזיקים ומעוניינת לתת לכל לקוחותיה שירות איכותי, המתבטא בדיוק, יעילות, בטיחות וזמינות. החברה ערוכה למתן שירות בכל חלקי הארץ.
החברה עוסקת במתן שירותי הדברת חרקים ומכרסמים במפעלים, מוסדות, בניינים ודירות, ומיומנת בבניית תוכניות למניעת מזיקים שלא בעזרת רעלים.
החברה ערוכה למתן שירות חד פעמים ומתן שירות על בסיס קבוע לעסקרים הנדרשים למניעת מזיקים לאורך זמן, כגון מפעלי מזון ומשקה, בתי חולים, בתי מלון, מחסנים, בניינים וכדומה. תוכנית הכשרה מיוחדת מתאימה כל עובד לתפקידו ודואגת לטיפוח מיומנות העובדים.

דוקטור ג'וק היא החברה הראשונה בארץ אשר קיבלה את אישור מכון התקנים לניהול מערכת איכות על פי תקן 9001-2000 ISO ועד להחלטה העקרונית להיות חברה המספקת שירות מקצועי לאורך זמן מתוך ראיה ארוכת טווח.

לחברת דוקטור ג'וק הסמכה מטעם מכון התקנים לתקן 9001-2000 ISO.
הסמכה זו יוצרת מנגנון בקרת שירות עצמי, כאשר המטרה היא לשמור על מגמה מתמדת של שיפור השירות והאיכות. מדיניות האיכות והמחויבות לה מוסברת לכל העובדים כבר בתחילת עבודתם בחרה. ניהול מערכת האיכות מבטיח עבודה מקצועית באיכות גבוהה, פיקוח ומגמה מתמדת של שיפור.

חברת דוקטור ג'וק שמה בראש מעייניה את בטיחות לקוחותיה, עובדיה והסביבה. מאחר והעבודה כרוכה בשימוש בחומרים רעילים, החברה מקפידה לשמור על שימוש בטיחותי בחומרי הדברה, בהתאם לתקנות השונות. חברת דוקטור ג'וק רואה בשביעות רצונו של הלקוח כבסיס לפעילותה. לקוח מרוצה הוא לקוח שקיבל את השירות האדיב, המקצועי והטוב ביותר, אותו ניתן להציע. שירות כזה כולל עמידה בלוח הזמנים, פתרון מוחלט של הבעיה, שירות מנומס וסבלני ומידע מלא על השירות המוצע.
חברת דוקטור ג'וק דואגת להבטיח לשמר את התדמית האמינה, המקצועית והאיכותית שניתנה לה בקרב לקוחותיה.

אצלנו תמצא

בטיחות

זמינות

אמינות

אחריות

יעילות

אחריות במספרים

שנת הקמה

0

מספר רישיון

0

עבודות הדברה ביום

+ 0

אתרים קבועים
מטופלים בחודש

+ 0

תפריט נגישות